ĶERMEŅA IETĪŠANA AR KANĒĻKRĒMU (60 min )

Procedūra tiek veikta ar vācu firmas Weyergans High care kanēļkrēmu.

Ķermeņa ietīšana ir jau sen zināma medicīnā kā fizikālās terapijas metode – kompresijas terapija tūskas ārstēšanai.Weyergans to ir papildinājis ar aromterapiju un pilnveidojis ķermeņa veselības stāvokļa uzlabošanai un figūras korekcijai.
Procedūras gaita:
Vispirms ādā tiek iemasēts kanēļkrēms, tad tikai dažas minūtes aizņem aptīšana ar speciālu plēvi, ievērojot noteiktu spiedienu pēc patentētas Weyergans metodikas – kompresijas un aromterapijas apvienojuma. Apmēram stundas laikā paaugstinās vielmaiņa un tās gala produkti ar spiediena palīdzību tiek izvadīti no audiem ar limfas plūsmas aktivācijas palīdzību.
Rezultāti ir izmērami – ķermeņa apjoms samazinās jau pēc pirmās procedūras. Jūs sajutīsiet viegluma sajūtu kājās, uzlabosies asinsrite un āda kļūs gludāka. Iespējama arī ietīšana roku augšdelmiem un krūtīm. Body Wrapping ir medicīniskā Wellnessmetode un arī Diferencētās Celulīta Terapijas sastāvdaļa.
Noturīgam rezultātam ieteicams procedūru kurss: 2-3x nedēļā, kopumā 10-20 procedūras, atkarībā, no klienta ķermeņa uzbūves īpatnībām, vecuma, fizisko aktivitāšu biežuma, un uztura.
Ķermeņa ietīšanu ieteicams apvienot ar vakuummasāžu, kas sniegs jums vēl labākus rezultātus!

Cenrādis:

Ietīšana ar kanēļkrēmu 60 min 
25 €