RADIOFREKVENCES PROCEDŪRA ĶERMENIM (40 min)

Radiofrekvences (RF) procedūra īpaši ir rekomendējama nelieliem tauku nogulsnējumiem uz vēdera, gurniem, vidukļa, „galifē” zonā, ceļgalu rajonā, kāju iekšpusēs, augšdelmos. Turklāt procedūras rezultātā zudīs ne tikai tauki, bet vienlaikus notiks arī ādas atjaunošanās, ādas blīvuma un tvirtuma palielināšanās un savilkšanās. RF kursa laikā ādā un zemādas taukaudos tiek aktivizēti sekojoši procesi- celulīta skartie audi tiek atbrīvoti no tūskas, paātrinās asinsrite un uzlabojas mikrocirkulācija; atjaunojas temperatūra celulīta skartajos rajonos, kas nepieciešama tauku šķelšanai; tiek atjaunota taukaudu spēja uzturēt vielmaiņas procesus; atjaunojas dabiskie pretnovecošanās procesi un uzlabojās ādas elastīgums.

RF procedūras laikā, lokālā iedarbības vietas temperatūra paaugstinās līdz 45° C un šis process izraisa asinsvadu paplašināšanos, līdz ar to audos vairāk piekļūst barības vielas un aizplūst šlakvielas. Enerģija un siltums nokļūst dziļajos dermas slāņos un saistaudos, savukārt epiderma no siltuma iedarbības ir pasargāta. Turklāt arī pēc RF procedūrām notiek intensīva kolagēna stimulācija dermā un hipodermas saistaudu šķiedrās, ādas atjaunošanās un nostiprināšanās.

Kontrindikācijas:

  • grūtniecība;
  • laktācijas periods;
  • smagas hroniskas vai akūtas saslimšanas;
  • nieru / aknu mazspēja;
  • kardiostimulators;
  • svaigas brūces;
  • ļaundabīgi un labdabīgi jaunveidojumi;
  • metāliski implanti iedarbības zonā.

Rezultāts būs redzams jau pēc pirmās procedūras, taču lai tas būtu noturīgs ieteicams iziet 4-10 procedūru kursu ar 7-10 dienu intervālu starp procedūrām. RF liftinga efekts saglabājas no 1 - 2  gadiem. RF liftinga procedūra nav sāpīga, un to var apvienot ar citām procedūrām. Labākam rezultātam RF liftingu ieteicams apvienot ar limfodrenāžas procedūrām, piemēram - vakuummasāžu.

Procedūras ilgums: 40 min

Cenrādis:

RF liftings 40 min  30 €
Abonements 5x RF liftings 40 min  150 €
RF liftings + vakuummasāža  120 min, 6. reize bez maksas 40 €
Abonements 5x RF liftings + vakuummasāža 120 min, 6. reize bez maksas 200 €