MANDEĻSKĀBES PĪLINGA PROCEDŪRA (60 - 90 min )

Mandeļskābju pīlings ir vissezonas pīlings, kuru drīkst veikt visu cauru gadu. Tas ir piemērots visiem ādas tipiem, pat sausai un ļoti jūtīgai ādai.

Procedūra ieteicama:
 • Visiem ādas tipiem;
 • Ādai ar novecošanās pazīmēm;
 • Ādai ar nevienmērīgu ādas krāsu;
 • Ādai, kas zaudējusi elastību;
 • Dehidratēta āda;
 • Taukaina āda ar paplašinātām porām;
 • Ādai ar akni;
 • Ādai ar pigmenta plankumiem.
Procedūras ietekme:
 • Epidermas šūnu atjaunošana;
 • Uzlabo ādas ārējo izskatu;
 • Izlīdzina ādas toni;
 • Pamanāmi uzlabo iedeguma kvalitāti un intensitāti;
 • Uzlabo ādas mitrinājumu;
 • Normalizē taukainu ādu un samazina poras;
 • Novērš iekaisumu;
 • Āda kļūst elastīga un dzīvīguma pilna.
Procedūras gaita:
 1. Sejas , acu un kakla āda tiks attīrīta no dekoratīvās kosmētikas
 2. Āda tiks attīrīta ar Natinuel firmas līdzekli Clean Physio, lai sagatavotu ādu nākamajam etapam.
 3. Ar otiņas palīdzību tiks uzklāts mandeļskābju pīlings, kam piemīt plaša spektra funkcijas - satur vielas ar revitalizējošu, mitrinošu, bioaizsargājošu un antioksidantu iedarbību. Produkts paredzēts novecojušas ādas atjaunošanai bez apsārtuma vai apdeguma, kā arī to drīkst izmantot ādai ar akne, iekaisušai ādai un ādai ar pigmenta plankumiem.
 4. Lai neitralizētu mandeļpīlinga reakciju, uz dažām minūtēm tiks uzklāts neitralizators, pēc kā āda tiks nomazgāta ar vēsu ūdeni.
 5. Tiks uzklāts preperāts Top gel , kam piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība. Komplekss no aktīviem komponentiem ir ideāls katalizators - nomāc melanīna ražošanu. Pateicoties komponentiem, produkts ir antioksidants, kas aizsargā ādas šūnu struktūru no saules staru ilgstošas kaitīgas un intensīvas iedarbības.
 6. Atkarībā no ādas prasībām var tikt uzklāti  sekojoši līdzekļi:
Acne stop - Dermatoloģiski aktīvs produkts taukainai ādai ar akne. Dažādas koncentrācijas aktīvās vielas, kas ietilpst sastāvā mijiedarbojoties veicina ātru problemātiskas ādas normalizāciju.
Boto fill -  Aktīvs dermatoloģisks preparāts profesionālai lietošanai. Lieto zem acīm un uz kakla ādas - vietās, kur ir visredzamākās ādas struktūrizmaiņas mīmikas dēļ un parādās dziļas grumbas. Izmantojot šo produktu uz vienas sejas zonas, samazinās muskuļu šūnu kontrakcija un redzami uzlabojas ārējais ādas izskats.
Face filler - Ļoti aktīvs dermatoloģisks preparāts, izveidots epidermas mikrorekonstrukcijai sejas ādas grumbās. Trīs stimulējoši bioloģiskie peptīdi kombinēti ar specifisku aktīvo vielu darbojas vienlaikus daudzos līmeņos. Preparāts paaugstina fibroblastu aktivitāti, atjauno saistību starp ādu un epidermu, aizsargā šķiedru struktūru no paātrinātas glikācijas un enzīmu sabrukšanas, kad āda zaudē elastību uz lūpu zonas. Lieto  mutes stūrīšos, uz horizontālajām grumbiņām un kakla grumbiņām.
Extra tone - Preparāts ar tonizējošu un restrukturizējošu bioķīmisko iedarbību, rada tūlītēju estētisko efektu. Tā īpašā formula tika izveidota, lai nodrošinātu pakāpenisku ādas tonusa uzlabošanos un tūlītēju fillera - liftinga efektu, pakāpeniski darbojoties uz ādas dziļajiem slāņiem.
Hydra strong - Speciālistiem paredzēts intensīvas mitrināšanas preparāts, kas risina sejas, kakla un dekolte ādas problēmas saistītas ar nepietiekamu mitrinājumu. Specifiskas aktīvās vielas, regulējot hidrofīlas un lipofīlas - pārragojuma slāņa sastāvdaļas, tūlīt sāk stimulēt ādas virsmas slāņa mitrinājumu. Lieto uz apgabaliem, kur ir sausa āda.
Time stop -  Preparāts ar augstu bioloģiski aktīvu vielu koncentrāciju, kas bioķīmiski ietekmē anaboliskos un kataboliskos mehānismus. Nodrošina pilnīgu bioloģisku aizsardzību un ādas reģenerāciju. Paredzēts ādai ar fotonovecošanos.
    7. Noslēgumā tiks uzklāts  mitrinošs un aizsargājošs antioksidantu krēms - Future cream .
Krēms  paredzēts bioķīmiskajai aizsardzībai. Krēma sastāvā ietilpst augsta bioloģiski aktīva viela - Timp 2 (audu metelloproteniāzes inhibitors), kas pasargā ādu no saules iedarbības. Sastāvā ir lipolskābe un bosvelskābe, kas padara epidermu elastīgāku, atjauno un mitrina to. Normalizē un nomierina ādu, atjauno nepieciešamo mitrinājuma līmeni. Stimulē epidermas augšanas faktorus un novecojušas ādas reģenerāciju.

Mandeļskābju pīlinga procedūra (70 min) 35 - 40€