ACNON - PROCEDŪRA ĀDAI AR AKNI (GIGI)

A C N O N - izrāviens cīņā ar akni, kas uzvar!


Patentēta, ultramoderna kosmētikas līnija ACNON. Paredzēta aknes ārstēšanai un profilaksei. Līnija iedarbojas uz visiem aknes patoģenēzes saslimšanas posmiem un izstrādāta sadarbībā ar vadošajiem dermatologiem un ķīmiķiem.

Procedūra sastāv no 9 etapiem:

1. Attīrīšana  ar  Smoothing facial cleanser - Ziepes maigi attīra, nesausina, atsvaidzina un uz laiku noņem, taukaino spīdumu. Satur vienu aktīvo kompleksu, kas iedarbojas uz visiem aknes simptomiem un izpausmēm, piemīt pretiekaisuma un antibakteriāla.

2.  Multi pīlings AHA+BHA - Pīlings satur alfa un beta hidroksi skābes, kas maigi noloba, samazina ādas ph līmeni un paātrina reģenerācijas procesus, kā arī tām ir antibakteriāla un antiseptiska iedarbība. Urīnviela, kas ietilpst sastāvā, mīkstina un mitrina ādu.

3.  Nomierinošs losions - Jaunā formula satur augu izcelsmes vielas, kuras ātri atjauno, nomierina sakairinātu ādu, mitrina, sadziedē brūces un tam piemīt pretiekaisuma iedarbība.

4. Gēls poru atvēršanai - Gēls paredzēts ādas mīkstināšanai un dziļās tīrīšanas atvieglošanai. Mīkstina, attīra, nomierina, tam ir pretiekaisuma iedarbība.

5. Dziļā tīrīšana.

6. Dezinficējošs losions - Jauna antibakteriāla un antiseptiska losiona formula, kas piemērota pēc dziļās tīrīšanas. 

7. Darsevalizācija.

8. Maska - Ārstnieciska maska, kas attīrīta, nomierina jutīgu un sakairinātu ādu. Maskas iedarbība vērsta uz maksimālu ādas nomierināšanau.Aktīvo vielu komplekss satur antibakteriālas antiseptiskas, pretsēnīšu vielas, kas sadziedē ādu. 

9. Mitrinošs krēms - krēms piemērots jutīgai ādai, kas cieš no aknes un kurai nepieciešama aizsardzība no apkārtējās vides. Krēms satur NMF kompleksu un taukskābes, kas palīdz ādai uzturēt mitruma līmeni un aizsargā epidermālo barjeru.

Procedūras indikācijas:

  • hiperkeratoze;
  • aknes profilakse;
  • aknes saasinājums;
  • taukaina, nelīdzsvarota āda;
  • viegla, vidēja vai smaga akne;
  • taukainā seboreja;
  • rozācija.

 Lai sasniegtu ievērojamus ādas uzlabojumus  nepieciešams procedūru kurss 4-8x, ar intervālu  2-4 nedēļas starp procedūrām. 

 Kā arī ieteicama ACNON mājas kopšanas līnija.


ACNON procedūra - 120min
50-55€